Zpět na výsledky hledání

Přepište svůj příběh : jak změnit svou osobnost a tím i budoucnost

To chci

Autor čerpá z psychologických poznatků a vyvrací zažitou, avšak mylnou představu, že osobnost je vrozená a neměnná. Podle autora nemáme své „skutečné já“ objevovat.

Tohle je kniha, která vás nakopne tím správným směrem. Pokud jste připraveni, pomůže vám odemknout budoucnost, v kterou už jste možná přestali věřit. Stojí za to se o ni podělit s někým, na kom vám záleží.– SETH GODIN, AUTOR BESTSELLERŮ NEPOSTRADATELNÍ A THE PRACTICEBen Hardy je důkazem toho, o čem píše. Neustále se zlepšuje a vy můžete také.– RYAN HOLIDAY, AUTOR BESTSELLERŮ KLÍČEM JE KLID A THE OBSTACLE IS THE WAYPřepište svůj příběh je dost možná ta nejlepší kniha o osobním rozvoji, kterou jsem kdy četl, a také kniha, která předefinuje celý žánr. Odteď už nebude stačit mluvit o nevyzkoušené teorii Ben všechno dokládá jednak skvělými příběhy a pak také nejnovějšími vědeckými poznatky. Ale zároveň předkládá myšlenky tak, aby je mohl aplikovat každý.– TUCKER MAX, AUTOR BESTSELLERŮ PODLE NEW YORK TIMESKniha Přepište svůj příběh krásně vysvětluje, proč se člověk většinou zasekne, a představuje vědecky podložený proces, který vám pomůže transformovat sebe i svůj život. Je to povinná četba pro každého, kdo chce zapracovat na sobě a svém úspěchu.– DOKTORKA TASHA EURICH, AUTORKA BESTSELLERŮ INSIGHT A BANKABLE LEADERSHIP Benjamin Hardy boří zažité mýty o osobnosti a nabízí odvážné strategie pro osobní transformaci.V knize Přepište svůj příběh čerpá z psychologických poznatků a vyvrací zažitou, avšak mylnou představu, že osobnost je vrozená a neměnná. Podle autora nemáme své „skutečné já“ objevovat. Naopak, své vysněné já si můžeme cíleně vytvořit a dosáhnout tak svých plánů, snů a cílů.V této knize najdete odpovědi na důležité otázky a podnětná doporučení, například:- Proč jsou populární testy osobnosti psychologicky destruktivní a nedůvěryhodné.- Proč je nebezpečné, když je vaše osobnost založena na minulých úspěších nebo selháních.- Jak získat dostatečné sebevědomí a formulovat smysl svého života.- Jak přerámovat bolestivá traumata.- Jak překonat závislosti a omezující vzorce chování.- Jak si vytvořit síť tzv. „empatických svědků“, kteří vás budou podporovat.Myslíte si, že není možné zapomenout na minulost a stát se člověkem, jakým chcete být? Tato kniha vás přesvědčí, že to jde. Stane se vaším průvodcem.1. Nedovolte své minulosti, aby ovlivňovala vaši osobnost2. Zapracujte na svých traumatech3. Berte události tak, že se dějí pro vás, ne vám4. Uvědomte si, že vaše budoucnost nezávisí na vaší minulosti5. Kultivujte své sebevědomí6. Překonejte závislosti i vzorce chování, které vám nepomáhají7. Rozhodněte se sami za sebe, jaký život chcete žít

Autor čerpá z psychologických poznatků a vyvrací zažitou, avšak mylnou představu, že osobnost je vrozená a neměnná. Podle autora nemáme své „skutečné já“ objevovat.

Hlavní autor: Benjamin Hardy  
Další autoři: Kateřina Harrison Lipenská, 1983-
Typ dokumentu:
Knihy
Rozsah: 237 stran ;
Vydání: První vydání
Vydáno: Praha : Audiolibrix, 2021
Témata:
Popis jednotky: Přeloženo z angličtiny
Bibliografie: Obsahuje bibliografické odkazy a rejstřík
ISBN: 978-80-907987-5-5
?
Stav  Půjčeno do  Oddělení  Sbírka  Umístění  Více informací  Sign. 
Absenčně
Načítá se ...
11A
N-159.9/HA N-159.9/HA